Recenze mořského kolagenu Collalloc: Dokáže splnit to, co slibuje?

Když se řekne mořský kolagen, téměř každá žena v dnešní době zpozorní. A není se čemu divit, vždyť mořských kolagenů je na trhu momentálně obrovské množství a ten hlavní boom přišel s influencery, kteří je začali na svých profilech propagovat.

Trendu mořských kolagenů se pochopitelně chytlo mnoho výrobců, a tak máme možnost vybírat z několika produktů. Jenže jak si mezi všemi vybrat ten, který bude skutečně účinný a nebude zbytečně předražený? Při pročítání nejrůznějších diskuzí a recenzí mi do oka padl právě mořský kolagen Collalloc, který se řadí mezi ty levnější, avšak svým složením může konkurovat i těm méně cenově dostupným.

Proč je kolagen pro tělo důležitý?

Pro správné fungování celého těla je kolagen nesmírně důležitý. Přeci jen se nachází ve většině tkání, a především v pokožce, kloubech a kostech. Bohužel okolo 25. roku života jeho přirozená tvorba začíná postupně klesat a po 45. roce se kolagen přestává tvořit úplně, a tak si musíme dopomoci samy. 

Pokud se podíváme blíže na složení Collallocu, zjistíme, že se jedná o doplněk stravy s vysokým obsahem bioaktivního mořského kolagenu bez jakýchkoliv přísad a aditiv. Tím, že je bioaktivní, tělo s ním zachází jako s vlastním kolagenem a při užívání jej doručí přesně tam, kde je potřebný. Na e-shopu Dr.Max se dočtete, že Collalloc podporuje:

  • hebkou, hydratovanou a vyživenou pleť,
  • objemné, pružné a pevné vlasy,
  • krásné nehty.

A protože již několik měsíců aktivně a pravidelně cvičím a mému tělu zároveň dává i zimní počasí pořádně zabrat, to, co Collalloc slibuje, bylo přesně to, co jsem potřebovala. Rozhodla jsem se jej tedy vyzkoušet a dnes vám po třech měsících užívání přináším recenzi.

Užívání Collallocu

Pro začátek je dobré říct, že výsledky užívání nejenom Collallocu, ale téměř jakéhokoliv doplňku stravy, neuvidíte za týden. Je nutné vytrvat a skutečně pravidelně daný produkt užívat. Z tohoto důvodu jsem pro vás Collalloc testovala tři měsíce, protože si myslím, že ani po měsíci se jeho účinky neprojeví naplno.

Když jsem dostala balení Collallocu do ruky, už na první pohled mě velmi zaujalo jak vzhledem, tak praktickým zabalením kolagenu do 30 sáčků. Když tedy někam jedete, nemusíte s sebou brát celé balení i s odměrkou. Stačí vám vzít jen pár malých sáčků, které nezaberou žádné místo. Tohle bylo pro mě velké plus hned od začátku.

Po otevření jednoho ze sáčků jsem do skleničky vysypala bílý krystalický prášek, který nijak nezapáchal. První den jsem zkusila Collalloc rozpustit jen ve vodě, avšak i když má být bez chuti, jistou pachuť jsem cítila, a tak jsem v dalších dnech raději volila džus. Další příjemnou vlastností, kterou Collalloc má, je, že jej můžete buďto zalít vodou anebo jej rovnou do vody vsypat, což u jiných kolagenů nefunguje a většinou začínají hrudkovatět. Než se Collalloc rozpustí, musíte chvíli vyčkat, když jej ale smícháte například s džusem jako já, ani nepoznáte, že pijete kolagen. Mořský kolagen byste měly užívat každý den bez přestávky.

Výsledky užívání Collallocu

I přesto, že se všeobecně udává, že bychom kolageny měly užívat minimálně měsíc, já první výsledky viděla přibližně už po dvou týdnech užívání. Jelikož v zimních měsících trpím na suché ruce, první výsledky jsem zaznamenala právě zde. V zimě je pro mě téměř nemožné fungovat bez krému na ruce, po dvou týdnech užívání Collallocu byla však má pokožka na rukách viditelně hydratovanější a suchá místa zmizela i bez použití krému. Ten jsem poté nanášela na ruce pouze před spaním.

Jak jsem v mé předešlé recenzi psala, již několik let mě trápí problematická pleť, která se mi momentálně daří držet pod kontrolou. Ovšem přibližně po měsíci užívání Collallocu jsem si všimla, že se mi pupínky začaly tvořit výrazně méně, a pokud se mi nějaký větší objevil, stejně tak rychle i zmizel. Přestaly mě trápit u suchá místa na čele a kolem nosu, přitom jsem nic kromě užívání tohoto mořského kolagenu nezměnila.

Co se týče vlasů, patřím mezi ty šťastnější, kterým chladné počasí kvalitu vlasů příliš neovlivňuje. Na vlasech jsem tedy nějaké zásadní změny neočekávala, ale i v tomto případě mě účinky Collallocu příjemně překvapily. Mé vlasy jsou nyní ještě lesklejší a hebčí než kdy dřív, a navíc svými podrůstajícími vlasy začínám vypadat jako své mladší já v první třídě.

Jak bych tedy na závěr své recenze Collalloc zhodnotila? Tento produkt mě oslovil již na začátku a díky svým účinkům, které jen neslibuje, ale skutečně plní, si získal mé srdce a bez zdlouhavého rozmýšlení objednávám další balení. 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Akné jako problém teenagerů: Začněte dodržovat tyto tři kroky

Produkce mazu v oblasti obličeje, hrudníku či zad bývá v období puberty výrazně vyšší. Nevzhledné pupínky a akné se tak v tomto období většinou nevyhnou nikomu z nás a u některých bohužel přetrvávají až do dospělosti. Většina teenagerů není na tohle období dostatečně připravená a když se objeví první známky akné, cítí se bezradně. Dodržování následujících kroků však může značně pomoci.

Více...

Mějte stárnutí pokožky pod kontrolou. Vsaďte na kvalitní produkty

Stárnutí pokožky a tvorba vrásek je přirozený proces, který k životu jednoduše patří. Pokud ale o pokožku správně pečujeme, tvorbu vrásek dokážeme účinně zpomalit.  Základem je dodat pleti vše potřebné v podobě kvalitních přípravků.

Více...