Podzimní péče o pleť: Co naše pleť v tomto období potřebuje?

Ani jsme se nenadáli a léto uběhlo jako voda. S příchodem podzimního a sychravého počasí je zapotřebí vyměnit některé produkty a zaměřit se na to, co naše pleť na podzim opravdu potřebuje. Jelikož je podzim přechodným obdobím, kdy pleť připravujeme na zimní studené počasí, právě teď bychom jí měli dopřát tu nejlepší péči.

Vyzkoušejte peeling

Ačkoliv si první místo v péči o pleť na podzim jednoznačně zaslouží hydratace, ještě předtím je nutné se zbavit odumřelých a sluncem poškozených kožních buněk. Ať už sáhnete po koupeném peelingu, anebo po tom, který jste si doma sami vyrobili, měl by vás zbavit nejenom odumřelých buněk, ale také by měl vaši pleť zvláčnit. Zvolte tedy raději jemnější a krémovitější peeling, který vaši pleť vyživí.  

Uriage Age Protect Multi-Action Noční peelingový krém zabraňuje tvorbě vrásek a pigmentových skvrn, nabízí pokožce dvojnásobnou regeneraci během noci k obnově buněk, a zároveň ji i chrání před modrým světlem. Peeling můžete na pleť aplikovat jednou nebo dvakrát týdně na důkladně vyčištěnou a osušenou pleť.

Hydratace, hydratace, a ještě jednou hydratace

Právě na podzim je hydratace důležitější než kdy dřív. Po letních dnech, kdy byla pokožka vystavena slunečním paprskům, vyžaduje naše pleť produkty, které ji dostatečně vyživí a podpoří její regeneraci. Uriage Age Protect Multi-Action Cream SPF30, stejně jako noční peelingový krém, chrání vaši pokožku před vlivem modrého světla, a zároveň i před znečištěným životním prostředím. Díky termální vodě a minerálům je pleť hydratovaná a zklidněná. UV filtry ji dostatečně ochrání před ostrým sluníčkem a zabrání vyplavování melaninu.

Je o mně známo, že jsem velkým fanouškem sér, proto i v tomto bodě nesmí chybět. Účinky denního krému vám pomůže zaktivovat Uriage Age Protect Multi-Action Intensivní sérum, které dokáže díky koncentrovaným přísadám s dvojím účinkem napomáhat pleti v boji při tvorbě vrásek a zeslabuje intenzitu pigmentových skvrn. Po jeho použití je pleť zářivá, zklidněná a připravená na denní krém.  

Jako noční pravidelnou péči bych vám doporučila Uriage Age Protect Multi-Action Noční detoxikační krém, který rovněž zabraňuje tvorbě vrásek, chrání pleť proti ztrátě pevnosti a pružnosti, působí proti známkám únavy a okysličuje pleťové buňky.

I oční okolí je důležité

Mnoho žen právě na tuto oblast obličeje velmi rádo zapomíná, což se bohužel v pozdějším věku projeví vráskami kolem očí. Uriage Age Protect Multi-Action Krém na oční kontury pomáhá zabraňovat tvorbě vrásek a provádět jejich korekci, odstraňovat otoky a tmavé kruhy pod očima. Vyzkoušet můžete také Uriage Age Protect Multifunkční korektor pro vyplnění vrásek s retinolem a kyselinou hyaluronovou, která specificky cílí na vrásky ať už kolem očí, či rtů. 

Peeling podporující obnovu buněk a zářivou pleť.

799
Kosmetika

Multifunkční účinek proti stárnutí. Denní péče o normální a suchou pleť.…

749
Kosmetika

Chrání pokožku před působením modrého světla, zpomaluje proces stárnutí pleti, působí na hluboké a jemné vrásky a omezuje vznik…

849
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Mějte náskok před tvorbou vrásek: Vyzkoušejte novinku od značky Nuance

Souhlasíte se mnou, že pleť je část těla, kterou žena vyjadřuje svou krásu na první pohled? Už známá formulace, že oči jsou okno do duše, znamená podívat se dotyčnému do obličeje a tím poznat i pleť dokonale zblízka. V mládí nám nepřijde nijak zvláštní dávat svůj obličej na odiv. Selfie tzv. „bez filtru“ je zcela normální záležitostí. S věkem úpravy fotek s možností vyhlazení vrásek v obličeji vyhledáváme častěji. Se správnou dermokosmetickou péčí a životním stylem si ale můžeme mladistvý vzhled výrazně prodloužit.

Více...

Představení bio&organic značek: NUXE BIO

V květnu pokračujeme s představováním značek z kategorie bio&organic, kterou můžete aktuálně najít na e-shopu Dr.Max a také ve vybraných 12 Dr.Max lékárnách (jejich seznam najdete na webu drmax.cz). V dnešním článku se zaměříme na značku NUXE, přesněji na její organickou řadu BIO.

Více...