Podzimní péče o pleť: Co naše pleť v tomto období potřebuje?

Ani jsme se nenadáli a léto uběhlo jako voda. S příchodem podzimního a sychravého počasí je zapotřebí vyměnit některé produkty a zaměřit se na to, co naše pleť na podzim opravdu potřebuje. Jelikož je podzim přechodným obdobím, kdy pleť připravujeme na zimní studené počasí, právě teď bychom jí měli dopřát tu nejlepší péči.

Vyzkoušejte peeling

Ačkoliv si první místo v péči o pleť na podzim jednoznačně zaslouží hydratace, ještě předtím je nutné se zbavit odumřelých a sluncem poškozených kožních buněk. Ať už sáhnete po koupeném peelingu, anebo po tom, který jste si doma sami vyrobili, měl by vás zbavit nejenom odumřelých buněk, ale také by měl vaši pleť zvláčnit. Zvolte tedy raději jemnější a krémovitější peeling, který vaši pleť vyživí.  

Uriage Age Protect Multi-Action Noční peelingový krém zabraňuje tvorbě vrásek a pigmentových skvrn, nabízí pokožce dvojnásobnou regeneraci během noci k obnově buněk, a zároveň ji i chrání před modrým světlem. Peeling můžete na pleť aplikovat jednou nebo dvakrát týdně na důkladně vyčištěnou a osušenou pleť.

Hydratace, hydratace, a ještě jednou hydratace

Právě na podzim je hydratace důležitější než kdy dřív. Po letních dnech, kdy byla pokožka vystavena slunečním paprskům, vyžaduje naše pleť produkty, které ji dostatečně vyživí a podpoří její regeneraci. Uriage Age Protect Multi-Action Cream SPF30, stejně jako noční peelingový krém, chrání vaši pokožku před vlivem modrého světla, a zároveň i před znečištěným životním prostředím. Díky termální vodě a minerálům je pleť hydratovaná a zklidněná. UV filtry ji dostatečně ochrání před ostrým sluníčkem a zabrání vyplavování melaninu.

Je o mně známo, že jsem velkým fanouškem sér, proto i v tomto bodě nesmí chybět. Účinky denního krému vám pomůže zaktivovat Uriage Age Protect Multi-Action Intensivní sérum, které dokáže díky koncentrovaným přísadám s dvojím účinkem napomáhat pleti v boji při tvorbě vrásek a zeslabuje intenzitu pigmentových skvrn. Po jeho použití je pleť zářivá, zklidněná a připravená na denní krém.  

Jako noční pravidelnou péči bych vám doporučila Uriage Age Protect Multi-Action Noční detoxikační krém, který rovněž zabraňuje tvorbě vrásek, chrání pleť proti ztrátě pevnosti a pružnosti, působí proti známkám únavy a okysličuje pleťové buňky.

I oční okolí je důležité

Mnoho žen právě na tuto oblast obličeje velmi rádo zapomíná, což se bohužel v pozdějším věku projeví vráskami kolem očí. Uriage Age Protect Multi-Action Krém na oční kontury pomáhá zabraňovat tvorbě vrásek a provádět jejich korekci, odstraňovat otoky a tmavé kruhy pod očima. Vyzkoušet můžete také Uriage Age Protect Multifunkční korektor pro vyplnění vrásek s retinolem a kyselinou hyaluronovou, která specificky cílí na vrásky ať už kolem očí, či rtů. 

Inovace Uriage - ochrana proti modrému světlu. ŠKODLIVÉ UMĚLÉ SVĚTLO produkují LED a digitální obrazovky. Člověk stráví v průměru…

799
Kosmetika

Inovace Uriage - ochrana proti modrému světlu. ŠKODLIVÉ UMĚLÉ SVĚTLO produkují LED a digit…

749
Kosmetika

Inovace Uriage - ochrana proti modrému světlu. Multifunkční intenzivní sérum je vysoce koncentrovan…

849
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Nuance přichází s novou řadou Hyaluron Active: Produkty nabité kyselinou hyaluronovou

S kyselinou hyaluronovou se často setkáváme v kosmetice a kosmetických přípravcích. Tato kyselina však bývá obsažena nejenom ve velkém množství kosmetických produktů, hojně se využívá i v lékařství či estetické dermatologii.

Více...

Představení kosmetiky Canneff: Není konopí jako konopí

V čem spočívá největší přínos pro kosmetiku s využitím aktivní látky Cannabidiol? A jak se jednotlivé konopné produkty na trhu liší? A co vlastně znamená Canneff? Zeptali jsme se Ing. Lenky Průšové, formulátorky kosmetiky a spolumajitelky firmy CB21 Pharma s.r.o., pod kterou značka Canneff spadá.

Více...