Nuance přichází s novou řadou Hyaluron Active: Produkty nabité kyselinou hyaluronovou

S kyselinou hyaluronovou se často setkáváme v kosmetice a kosmetických přípravcích. Tato kyselina však bývá obsažena nejenom ve velkém množství kosmetických produktů, hojně se využívá i v lékařství či estetické dermatologii.

Co je to kyselina hyaluronová?

S názvem kyselina hyaluronová jsme se poprvé setkali v roce 1934. Tento do té doby neznámý polysacharid pojmenovali Karl Meyer a John Palmer. Kyselina hyaluronová neboli HA je složka mezibuněčné hmoty, která má za úkol hydratovat naše tělo a zabezpečit jeho pružnost a správné fungování. Jelikož je v lidské pokožce až 56 % HA, je tělu vlastní, avšak po 20. roku života její množství začíná postupně ubývat. Dokonce kolem 40. roku života je její produkce na 50 % - z tohoto důvodu se tak stala vyhledávanou složkou co se estetické dermatologie a kosmetických produktů týče.

Proč používat produkty s kyselinou hyaluronovou?

Jelikož má kyselina hyaluronová schopnost na sebe vázat vodu, je skvělým pomocníkem při hydratování a zjemnění pokožky. Zároveň je také účinným antioxidantem, který chrání pokožku před volnými radikály. Dříve se v kosmetice používala pouze vysokomolekulární kyselina hyaluronová, avšak kvůli své vysoké molekulární hmotnosti nepronikala do hlubších vrstev pokožky, pouze na pleti vytvořila film, který na sebe vázal vodu.

Nově se tak v kosmetice využívá i štěpení kyseliny hyaluronové na menší molekulární hmotnosti. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová má výbornou penetrační schopnost, což znamená, že proniká do hlubších vrstev pokožky. Výsledkem tak je hluboce hydratovaná a pružná pleť.

Nová řada Nuance Hyaluron Active

A protože si je kosmetická značka Nuance vědoma toho, jak důležitou roli hraje kyselina hyaluronová v péči o pleť, přichází nyní s novou řadou Hyaluron Active. Tato řada je doslova nabitá kyselinou hyaluronovou – obsahuje 5 různých HA kyselin, přičemž každá z nich má jinou molekulární hmotnost a vlastnosti:

  • HA (velká molekulová hmotnost) – hydratace, ochrana, posílení
  • CrossHA (střední molekulová hmotnost) – hydratace, vyplnění vrásek, ochrana
  • HySilk (střední molekulová hmotnost) – redukce séba a pórů, ochrana, hydratace, zklidnění
  • HyActive (nízká molekulová hmotnost) – vyplnění vrásek, ochrana, hydratace, posílení
  • OligoHA (velmi nízká molekulová hmotnost) – pružnost, vyplnění vrásek, ochrana, hydratace, zklidnění 

Co řada Hyaluron Active nabízí?

V této řadě se můžete těšit na komplexní nabídku produktů pro péči o pleť:

  • Sérum – sérum obsahuje nejvyšší koncentraci aktivních látek z celé řady, působí proti vzniku vrásek, vyplňuje pokožku, intenzivně ji hydratuje a harmonizuje biologickou aktivitu uvnitř pleti.
  • Denní krém na normální a smíšenou pleť – krém působí proti vzniku vrásek, v pleti na sebe váže vodu a tím pleť vypíná a vyplňuje. Zároveň redukuje kožní maz a póry a zvyšuje syntézu kolagenu.
  • Denní krém na suchou pleť – i tento krém působí proti vráskám, intenzivně pleť hydratuje a navrací pokožce pružnost.
  • Noční krém – noční krém pleť přes noc hydratuje, vyživuje a zvyšuje syntézu kolagenu.
  • Oční krém – napomáhá při redukci váčků pod očima, oční okolí intenzivně hydratuje a působí proti vzniku vrásek.

Produkty z řady Hyaluron Active jsou určeny pro ženy přibližně od 30 let, které hledají účinné pomocníky v boji proti vráskám.

Vyplňující denní krém založený na skvělém účinku 5 typů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev pokožky. Hydratuje…

649
Kosmetika

Oční krém založený na skvělém efektu 5 typů kyseliny hyaluronové, která proniká do různých vrstev pokožky. Hydratuje a vypínají…

299 449
Kosmetika

Harmonizující koncentrované pleťové sérum s okamžitým efektem. 5 typů kyseliny hyaluronové proniká do různých vrstev pokožky,…

699
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Péče o tělo: Proč používat tělové krémy a peelingy?

Na obličej pravidelně nanášíme pleťový krém i peeling, avšak na tělo velmi často zapomínáme, přitom si zaslouží stejnou péči. Péče o pokožku našeho těla by se tedy měla stát nedílnou součástí naší rutiny.

Více...

Intimní hygiena: Jaké nejčastější chyby ženy dělají?

Na vlasy, obličej i tělo používáme nesčetné množství produktů, které nám s péčí o jednotlivé tělesné partie mají pomoci. Avšak intimní hygiena je téma, o kterém se jednoduše nemluví. Předpokládáme, že každá žena ví, jak se o svůj klín starat a jaké produkty používat, což je ovšem velký omyl.

Více...