Nuance Caviar and Pearl: Luxusní novinka, která vás dostane nejen svým vzhledem

Co se týče kosmetiky a produktů na obličej, nejsem velkým zastáncem nějakých změn a experimentování. Stojím si za tím, že když mi nějaký produkt vyhovuje, není třeba jej měnit, proto mě většinou novinky od známých značek nechávají chladnou. Jenže nová řada Caviar and Pearl od značky Nuance zcela jistě za zmínku stojí a v dnešním článku vám ukážu proč.

Jakmile se mi do rukou dostala řada Caviar and Pearl, bylo mi jasné, že nejde jen tak o obyčejný krém na obličej. Ačkoliv se říká „nesuď knihu podle obalu“, v tomhle případě to jinak ani nešlo a tyto nové produkty si moje srdce získaly už na první pohled. Celá tato řada se nese v duchu luxusu a elegantnosti. Není však jen řeč pouze o obalu, ale také o složení, o kterém se rozepíšu níže. O tom, jak úžasně řada Caviar and Pearl vypadá vám už dále psát nebudu, jakmile ji totiž uvidíte na vlastní oči, pochopíte mé nadšení. Raději se pojďme podívat na to, co nám takhle novinka nabízí.

Absolute Day Cream denní krém pro normální a smíšenou pleť

Tento unikání denní krém obsahuje extrakt z kaviáru a perel a komplex omlazujících látek. Díky svým vlastnostem dokáže pleť vyživit, hydratovat a zároveň podporovat omlazující účinky. Je tedy vhodný pro ženy, které chtějí zamezit tvorbě vrásek, popřípadě redukovat ty stávající. Pleť je po nanesení krému rozjasněná, zpevněná, jemná a lehce vypnutá.

Absolute Day Cream denní krém pro suchou pleť

V tomto případě je složení denního krému pro suchou pleť velmi podobné, jako složení denního krému pro normální a smíšenou pleť, jen je tento krém obohacen ještě o bambucké máslo a o olej z rakytníku. Tyto látky mají velmi pozitivní vliv na suchou pleť a zároveň ji také chrání před působením modrého světla.

Jestliže vás zajímá, jaký vliv má na pokožku právě modré světlo, přečtěte si jeden z našich článků, ve kterém vám vysvětlíme, co vlastně to modré světlo je a proč se o něm tolik mluví.

Absolute Night Cream noční krém pro všechny typy pleti

Samozřejmě v této řadě nesmí chybět ani noční krém. I ten obsahuje extrakt z kaviáru a perel a mimo jiné pleť přirozeně obnovuje - výsledkem je tedy omlazená, vyplněná a rozzářená pokožka. Během spánku speciálně volené aktivní látky podporují regeneraci pleti a dodávají jí hydrataci a výživu. Tento noční krém tedy posiluje pevnost a pružnost pokožky, stejně jako denní krém pleť vyplňuje a vypíná a také ji v době odpočinku i regeneruje.

Absolute Eye Cream oční krém pro všechny typy pleti

Absolute Eye Cream je velmi jemný koncentrovaný oční krém se vzácnými extrakty z perel a kaviáru. Jelikož se jedná o oční krém, aktivní látky působí cíleně, o to více podporují omlazující účinek právě v oční oblasti. Díky své jemné až sametové struktuře se krém dobře nanáší a na citlivé oční okolí nepůsobí dráždivě. Je určen pro všechny ženy, které trápí vrásky či váčky pod očima.

Absolute Pearl Serum sérum pro všechny typy pleti

Stejně jako předešlé produkty, i tohle sérum obsahuje extrakty z perel a kaviáru. Jde o perlové sérum, jehož unikátní technologie chrání účinné látky a aktivuje je těšně před použitím. Sérum obsahuje gelové perličky, ve kterých jsou zapouzdřené již zmiňované aktivní látky. Perličkové sérum nanášejte na vyčištěnou pokožku jemnými krouživými pohyby, dokud se úplně nevstřebá a až poté naneste denní či noční krém.

Pokud vás tato novinka od Nuance, stejně jako mě, zaujala, neváhejte a mrkněte na e-shop Dr.Max ještě dřív, než vám ji někdo teď před Vánoci vyfoukne! 

 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Jak chránit pokožku před spálením při sportu?

S krásným slunečním počasím přibývá u většiny z nás chuť trávit volný čas venku a sportovat. Ať už je pro vás sportování oblíbenou formou aktivního odpočinku, rozhodli jste se dostat do formy či jen chcete být venku s přáteli, nezapomeňte při sportu na ochranu kůže před nebezpečným UV zářením.

Více...

Toužíte po svěží a krásné pleti? Základem je hydratace

Hydratace, hydratace, a ještě jednou hydratace. Nepodceňujte hydrataci pleti, ať už v podobě přípravků určených na pleť nebo vnitřní hydrataci v podobě dostatečného množství vody.

Více...