Něco se chystá! BeautyBuzz se už brzy změní na Dr.Max beauty

Velmi brzy pro vás chystáme jednu velkou a zásadní změnu. Facebooková stránka BeautyBuzz projdou obměnou – těšit se tak můžete na nový název a na lehce upravenou vizuální identitu našich příspěvků. Tento samostatný blog pak zanikne a články budou nově umístěné na stránkách Dr.Max. Nemusíte mít však obavy, vše, na co jste byli zvyklí, zůstává - i nadále pro vás budeme připravovat spousty zajímavých článků, praktických tipů i soutěží ze světa zdraví a krásy. 

Co se změní a proč?

Blog i facebooková stránka BeautyBuzz vznikly před několika lety pod záštitou lékárny Dr.Max, aby vám přinášely informace z oblasti dermokosmetiky. Postupem času však vznikaly v rámci Dr.Max i další aktivity - Dr.Max baby, Dr.Max dia a Dr.Max vet. A právě z toho důvodu nám nyní přijde změna názvu projektu smysluplná a věříme, že i vám pomůže v tom, abyste se v jednotlivých projektech lépe orientovali. Název BeautyBuzz se tak už brzy změní na Dr.Max beauty.

Naši facebookovou stránku tak budete moci najít pod zcela novým názvem. Zároveň dojde ke zrušení tohoto blogu BeautyBuzz.cz a články budou nově umístěné na webu Dr.Max.

V čem bude Dr.Max beauty nový?

Žádné obavy, na konceptu facebookové stránky se nic nezmění. Dále se můžete těšit na zajímavosti, tipy, recenze i soutěže, jak tomu bylo zvykem. Půjde pouze o změnu názvu, aby všechny projekty, které spadají pod Dr.Max, měly jednotný název a dojde k lehké vizuální změně našich příspěvků na Facebooku. Nezmění se ani vaše oblíbené články - budou pouze umístěné na odlišné webové adrese, kde budete mít přístup i ke spoustě dalšího zajímavého obsahu. Doufáme, že se vám bude změna líbit a budete z toho stejně nadšení, jako my! 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vůně letošního léta: Nechte se unášet květinovými i luxusními vůněmi

Patříte také mezi milovnice parfémů a ráda je střídáte podle nálady? Letošnímu létu vévodí květinovo-ovocné i luxusní vůně vhodné třeba na romantickou večeři pod širým nebem. Jestliže tedy přemýšlíte nad pořízením nového parfému anebo hledáte inspiraci na dárek pro vaši polovičku, na e-shopu Dr. Max můžete zakoupit širokou škálu parfémů.

Více...

Jak bojovat proti pigmentovým skvrnám? Důležitá je ochrana a následná péče

Trápí vás pigmentové skvrny, anebo se jim jen chcete do budoucna vyvarovat? V tomto článku se podíváme na to, jak pokožku dostatečně chránit a jak se pigmentových skvrn zbavit jednou provždy.

Více...