Něco se chystá! BeautyBuzz se už brzy změní na Dr.Max beauty

Velmi brzy pro vás chystáme jednu velkou a zásadní změnu. Facebooková stránka BeautyBuzz projdou obměnou – těšit se tak můžete na nový název a na lehce upravenou vizuální identitu našich příspěvků. Tento samostatný blog pak zanikne a články budou nově umístěné na stránkách Dr.Max. Nemusíte mít však obavy, vše, na co jste byli zvyklí, zůstává - i nadále pro vás budeme připravovat spousty zajímavých článků, praktických tipů i soutěží ze světa zdraví a krásy. 

Co se změní a proč?

Blog i facebooková stránka BeautyBuzz vznikly před několika lety pod záštitou lékárny Dr.Max, aby vám přinášely informace z oblasti dermokosmetiky. Postupem času však vznikaly v rámci Dr.Max i další aktivity - Dr.Max baby, Dr.Max dia a Dr.Max vet. A právě z toho důvodu nám nyní přijde změna názvu projektu smysluplná a věříme, že i vám pomůže v tom, abyste se v jednotlivých projektech lépe orientovali. Název BeautyBuzz se tak už brzy změní na Dr.Max beauty.

Naši facebookovou stránku tak budete moci najít pod zcela novým názvem. Zároveň dojde ke zrušení tohoto blogu BeautyBuzz.cz a články budou nově umístěné na webu Dr.Max.

V čem bude Dr.Max beauty nový?

Žádné obavy, na konceptu facebookové stránky se nic nezmění. Dále se můžete těšit na zajímavosti, tipy, recenze i soutěže, jak tomu bylo zvykem. Půjde pouze o změnu názvu, aby všechny projekty, které spadají pod Dr.Max, měly jednotný název a dojde k lehké vizuální změně našich příspěvků na Facebooku. Nezmění se ani vaše oblíbené články - budou pouze umístěné na odlišné webové adrese, kde budete mít přístup i ke spoustě dalšího zajímavého obsahu. Doufáme, že se vám bude změna líbit a budete z toho stejně nadšení, jako my! 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Více...

Dny Marianne startují 17. září. Nákupy roku jsou tady!

Konečně jsme se dočkali a nejlepší nákupy roku jsou opět tady! Dny Marianne startují už v pátek 17. září, a i v lékárnách a na e-shopu Dr.Max můžete využít skvělých akcí na dermokosmetiku oblíbených značek, o kterých na blogu najdete spoustu článků i recenzí.

Více...