Něco se chystá! BeautyBuzz se už brzy změní na Dr.Max beauty

Velmi brzy pro vás chystáme jednu velkou a zásadní změnu. Facebooková stránka BeautyBuzz projdou obměnou – těšit se tak můžete na nový název a na lehce upravenou vizuální identitu našich příspěvků. Tento samostatný blog pak zanikne a články budou nově umístěné na stránkách Dr.Max. Nemusíte mít však obavy, vše, na co jste byli zvyklí, zůstává - i nadále pro vás budeme připravovat spousty zajímavých článků, praktických tipů i soutěží ze světa zdraví a krásy. 

Co se změní a proč?

Blog i facebooková stránka BeautyBuzz vznikly před několika lety pod záštitou lékárny Dr.Max, aby vám přinášely informace z oblasti dermokosmetiky. Postupem času však vznikaly v rámci Dr.Max i další aktivity - Dr.Max baby, Dr.Max dia a Dr.Max vet. A právě z toho důvodu nám nyní přijde změna názvu projektu smysluplná a věříme, že i vám pomůže v tom, abyste se v jednotlivých projektech lépe orientovali. Název BeautyBuzz se tak už brzy změní na Dr.Max beauty.

Naši facebookovou stránku tak budete moci najít pod zcela novým názvem. Zároveň dojde ke zrušení tohoto blogu BeautyBuzz.cz a články budou nově umístěné na webu Dr.Max.

V čem bude Dr.Max beauty nový?

Žádné obavy, na konceptu facebookové stránky se nic nezmění. Dále se můžete těšit na zajímavosti, tipy, recenze i soutěže, jak tomu bylo zvykem. Půjde pouze o změnu názvu, aby všechny projekty, které spadají pod Dr.Max, měly jednotný název a dojde k lehké vizuální změně našich příspěvků na Facebooku. Nezmění se ani vaše oblíbené články - budou pouze umístěné na odlišné webové adrese, kde budete mít přístup i ke spoustě dalšího zajímavého obsahu. Doufáme, že se vám bude změna líbit a budete z toho stejně nadšení, jako my! 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Test řasenek Physicians Formula. Která z nich vám vykouzlí ten nejhezčí look na valentýnskou večeři?

Dlouhé a husté řasy jsou snem každé z nás. Najít však vhodnou řasenku, která nebude naše řasy slepovat a nebude se ani drolit, je někdy pěkný oříšek. Proto jsem se rozhodla za vás vyzkoušet řasenky od značky Physicians Formula a zhodnotit, která z nich dokáže vykouzlit ten nejhezčí pohled.

Více...

Jak správně pečovat o nohy v zimě? Přinášíme vám 3 základní pravidla, jak na to

V letních měsících je péče o nohy a chodidla pro nás samozřejmostí, ale jak je to v zimě? Na tuto partii se v zimních měsících příliš nezaměřujeme, což je ovšem velká škoda. Svým nohám bychom přitom měli věnovat stejnou péči v jakoukoli roční dobu.

Více...