Něco se chystá! BeautyBuzz se už brzy změní na Dr.Max beauty

Velmi brzy pro vás chystáme jednu velkou a zásadní změnu. Facebooková stránka BeautyBuzz projdou obměnou – těšit se tak můžete na nový název a na lehce upravenou vizuální identitu našich příspěvků. Tento samostatný blog pak zanikne a články budou nově umístěné na stránkách Dr.Max. Nemusíte mít však obavy, vše, na co jste byli zvyklí, zůstává - i nadále pro vás budeme připravovat spousty zajímavých článků, praktických tipů i soutěží ze světa zdraví a krásy. 

Co se změní a proč?

Blog i facebooková stránka BeautyBuzz vznikly před několika lety pod záštitou lékárny Dr.Max, aby vám přinášely informace z oblasti dermokosmetiky. Postupem času však vznikaly v rámci Dr.Max i další aktivity - Dr.Max baby, Dr.Max dia a Dr.Max vet. A právě z toho důvodu nám nyní přijde změna názvu projektu smysluplná a věříme, že i vám pomůže v tom, abyste se v jednotlivých projektech lépe orientovali. Název BeautyBuzz se tak už brzy změní na Dr.Max beauty.

Naši facebookovou stránku tak budete moci najít pod zcela novým názvem. Zároveň dojde ke zrušení tohoto blogu BeautyBuzz.cz a články budou nově umístěné na webu Dr.Max.

V čem bude Dr.Max beauty nový?

Žádné obavy, na konceptu facebookové stránky se nic nezmění. Dále se můžete těšit na zajímavosti, tipy, recenze i soutěže, jak tomu bylo zvykem. Půjde pouze o změnu názvu, aby všechny projekty, které spadají pod Dr.Max, měly jednotný název a dojde k lehké vizuální změně našich příspěvků na Facebooku. Nezmění se ani vaše oblíbené články - budou pouze umístěné na odlišné webové adrese, kde budete mít přístup i ke spoustě dalšího zajímavého obsahu. Doufáme, že se vám bude změna líbit a budete z toho stejně nadšení, jako my! 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Už žádné koláče! Jak zamezit nepříjemnému pocení a zmírnit jeho projevy?

Nepříjemnému pocení se obzvlášť v letních měsících nevyhne nikdo z nás, ovšem můžeme mu i jeho projevům předcházet. V tomto článku se zaměříme na přípravky určené na tuto tělesnou partii a ukážeme si, který pro vás bude nejvhodnější.

Více...

Jak pečovat o mužskou pleť? Vyzkoušejte pánskou řadu od značky Nuance

I přesto, že je mužská pleť jiná než ta ženská, péči vyžaduje také a muži by na to neměli zapomínat. V současné době existuje několik tipů přípravků, ze kterých mohou vybírat a najít si ten pravý přímo pro ně a jejich pokožku.

Více...