Kosmetika Nuxe přichází s novou organickou řadou: Seznamte se s NUXE BIO, produkty šetrnými k přírodě i k vaší pokožce

Francouzská přírodní kosmetika Nuxe právě přichází s novou prémiovou organickou řadou. Tato francouzská značka je známá svými smyslnými vůněmi, o které ani v této řadě nepřijdete. Zároveň však při zpracování svých produktů respektuje přírodu a všechny produkty jsou v recyklovatelných obalech.

Jestliže i vy patříte mezi ženy, které dávají organickým produktům přednost a těší se z každého nového produktu na trhu, z nové řady NUXE BIO budete naprosto nadšené. Nuxe používá ty nejefektivnější aktivní složky, jejichž potenciál je podpořen pomocí technologií šetrných k životnímu prostředí.

Textury krémů jemně splývají s pokožkou a přináší pocit potěšení díky vůním, které Nuxe drží v tajnosti. Životní cyklus této řady je založen na odpovědném přístupu, který používá ekologicky navržené obaly, aby se snížil dopad na naši planetu a produkty jsou zpracovávány v BIO a vegan verzi. V celé této řadě naleznete několik produktů na obličej i tělo: 

Pokud vás řada NUXE BIO zaujala a rády byste se o ní dověděly víc, brzy vám přinesu detailnější představení některých produktů, které jsem měla tu čest vyzkoušet a otestovat. 

Dokonale čistá pleť díky péči s 99 % přírodních složek a vůní květin. Nuxe Bio Čisticí micelární voda 3v1 účinně odstraňuje…

419
Kosmetika

Péče o pleť s 99 % přírodních ingrediencí a výtažkem ze semínek chia. Nuxe Bio Antioxidační sérum obsahuje stabilizovaný vitamin…

1,050
Kosmetika

Oslnivá pleť díky péči s 99 % přírodních surovin. Nuxe Bio Rozjasňující detoxikační maska obsahuje sezamový olej a citrusový…

649
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Představení bio&organic značek: Novexpert

Další značkou z kategorie kosmetiky bio&organic, kterou naleznete na e-shopu Dr.Max a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max, je Novexpert. Jedná se o první certifikovanou kosmeceutickou značku garantující 0 % chemikálií, která byla vyvinuta francouzskými lékaři.

Více...

Představení bio&organic značek: Inlight

Máme tu další květnový týden, ve kterém bych vám ráda představila značku z kategorie kosmetiky bio&organic, kterou naleznete na e-shopu Dr.Max a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max. Tento týden se zaměříme na značku Inlight, jejíž přípravky obsahují vysokou koncentraci blahodárných živin.

Více...