Kosmetika Nuxe přichází s novou organickou řadou: Seznamte se s NUXE BIO, produkty šetrnými k přírodě i k vaší pokožce

Francouzská přírodní kosmetika Nuxe právě přichází s novou prémiovou organickou řadou. Tato francouzská značka je známá svými smyslnými vůněmi, o které ani v této řadě nepřijdete. Zároveň však při zpracování svých produktů respektuje přírodu a všechny produkty jsou v recyklovatelných obalech.

Jestliže i vy patříte mezi ženy, které dávají organickým produktům přednost a těší se z každého nového produktu na trhu, z nové řady NUXE BIO budete naprosto nadšené. Nuxe používá ty nejefektivnější aktivní složky, jejichž potenciál je podpořen pomocí technologií šetrných k životnímu prostředí.

Textury krémů jemně splývají s pokožkou a přináší pocit potěšení díky vůním, které Nuxe drží v tajnosti. Životní cyklus této řady je založen na odpovědném přístupu, který používá ekologicky navržené obaly, aby se snížil dopad na naši planetu a produkty jsou zpracovávány v BIO a vegan verzi. V celé této řadě naleznete několik produktů na obličej i tělo: 

Pokud vás řada NUXE BIO zaujala a rády byste se o ní dověděly víc, brzy vám přinesu detailnější představení některých produktů, které jsem měla tu čest vyzkoušet a otestovat. 

S výtažkem ze semínek chia a vitaminem C, který zvyšuje antioxidační ochranu před každodenními agresemi jako je stres, únava,…

979
Kosmetika

Dokonale čistá pleť díky péči s 99 % přírodních složek. Účinně odstraňuje nečistoty, nadbytečný maz a make-up z obličeje a očí.

419
Kosmetika

Oslnivá pleť díky péči s 99 % přírodních surovin. Bio pleťová maska obsahuje sezamový olej a citrusový extrakt, které čistí a…

615
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Akné jako problém teenagerů: Začněte dodržovat tyto tři kroky

Produkce mazu v oblasti obličeje, hrudníku či zad bývá v období puberty výrazně vyšší. Nevzhledné pupínky a akné se tak v tomto období většinou nevyhnou nikomu z nás a u některých bohužel přetrvávají až do dospělosti. Většina teenagerů není na tohle období dostatečně připravená a když se objeví první známky akné, cítí se bezradně. Dodržování následujících kroků však může značně pomoci.

Více...

Mějte stárnutí pokožky pod kontrolou. Vsaďte na kvalitní produkty

Stárnutí pokožky a tvorba vrásek je přirozený proces, který k životu jednoduše patří. Pokud ale o pokožku správně pečujeme, tvorbu vrásek dokážeme účinně zpomalit.  Základem je dodat pleti vše potřebné v podobě kvalitních přípravků.

Více...