Jak pečovat o mužskou pleť? Vyzkoušejte pánskou řadu od značky Nuance

I přesto, že je mužská pleť jiná než ta ženská, péči vyžaduje také a muži by na to neměli zapomínat. V současné době existuje několik tipů přípravků, ze kterých mohou vybírat a najít si ten pravý přímo pro ně a jejich pokožku.

I mužská pleť je mastná, může být hutnější s viditelnějšími póry, a ani každodenní holení jí na jemnosti nepřidává. Právě z těchto důvodů by muži na péči o pleť neměli zapomínat, ba co hůř, se za ni stydět. Na trhu je široká nabídka kosmetických přípravků, které respektují vlastnosti mužské pleti, a jak se o takovou pleť starat?

Začněte čištěním

Ať už jde o mužskou či ženskou pleť, základem zdravě vypadající a zářivé pleti, je čištění. Již dávno neplatí, že by k vyčištění pleti stačilo opláchnutí vodou. Nuance For Men Cleansing Face Gel obsahuje komplex přírodních látek v nejvyšším stupni koncentrace a čistoty pro maximální efekt. Díky aktivním složkám s antioxidačním účinkem pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti. Čistí, odstraňuje mastnotu a poskytuje ochranu před vnějšími vlivy.. Pleť je po použití svěží a tonizovaná.

Pokračujte hydratačními přípravky

Po vyčištění je vaše pleť připravena na následnou péči. Skvělou volbou jsou v tomto případě přípravky, které vaši pleť nebudou zatěžovat, ale dodají jí potřebnou hydrataci přes den i noc. Po ranním čištění na pleť naneste přípravek s lehkou texturou, který nezanechá na vaší pokožce mastný film. Skvělou volbou tak je Nuance For Men Energizer Morning Gel.  Energizující ranní gel osvěžuje a vrací pokožce vitalitu. Obsahuje komplex přírodních látek v nejvyšším stupni koncentrace a čistoty pro maximální efekt. Hydratuje a vyživuje pleť a chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Díky aktivním složkám s antioxidačním účinkem pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti.

Během noci dochází k intenzivnější regeneraci, proto bych doporučovala noční krém podporující přirozené regenerační procesy pleti. Nuance For Men Repairing Night Cream zpevňuje a obnovuje strukturu pleti, hydratuje, vyživuje a chrání ji před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Díky aktivním složkám s antioxidačním účinkem pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti.

Důležitá je i péče po holení

Po holení bývá pokožka citlivější, s pocity svědění a zarudnutí. Jako vhodný pomocník bude balzám po holení. Balzámy obsahují zklidňující rostlinné oleje, které pleť zároveň vyživí a ochrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Proto by vám v žádném případě ve vaší kosmetické výbavě neměl chybět Nuance For Men After Shave Elixir. Nuance Elixir je víc než jen after-shave - pečuje o podrážděnou pokožku po holení, hydratuje ji, zklidňuje a díky aktivním složkám s antioxidačním účinkem pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pleti. Má obnovující a zpevňující účinky, rozjasňuje ji a dodává jí energii.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vánoční dárky pro ženy: Co pod stromečkem nesmí chybět?

Vánoce se kvapem blíží a mnoho z nás už přemýšlí, co svým nejbližším koupí pod stromeček. V tomto článku bych se ráda zaměřila na dárky pro ženy – ať už tedy půjde o vaši partnerku, maminku, babičku, sestru či jinou ženu ve vaší rodině, věřím, že tyto vánoční dárky ocení každá žena.

Více...

Proč používat sprchové oleje? V tomto období je vaše pokožka ocení

Během podzimu a zimy často trpíme na suchou pokožkou, která může dokonce na některých místech i praskat. K vysušování dochází kvůli častým změnám teplot, když přecházíme z venku dovnitř místnosti, a naopak, ale třeba i v průběhu sprchování vlivem horké vody. Skvělým pomocníkem, jak vyživit pokožku a udržet ji hydratovanou po celý den, mohou být sprchové oleje.

Více...