Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty

Toužíte po větších rtech, ale nechcete podstoupit jakékoliv výplně? Existuje několik triků, které vám umožní dosáhnout větších rtů i přirozeně. V tomto článku se zaměříme na dva hlavní nástroje - konturku a lesk na rty. Pojďme si tedy ukázat, jak můžete opticky zvětšit své rty a dosáhnout přirozeného efektu, který budete milovat.

Kouzlení s pomocí konturky a lesku na rty

Rty jsou jedním z hlavních prvků naší tváře, který dokáže upoutat pozornost. Plné a šťavnaté rty jsou mnohými ženami považovány za symbol krásy. Pokud se ptáte, jak na větší rty bez invazivních zákroků, odpověď je jednoduchá – s pomocí konturky a lesku na rty můžete vytvořit optický klam, který zvýrazní vaše rty a dodá jim objem. Jak tedy na to?

Jak si opticky zvětšit rty pomocí konturky?

Konturka na rty je skvělým nástrojem pro vytvoření dojmu větších rtů. Zde je několik kroků, jak konturku správně aplikovat, abyste dosáhli kýženého efektu:

  • Příprava rtů: Nejprve je důležité své rty připravit. Zajistěte, aby byly čisté a hydratované. Exfoliace rtů jemným peelingem může pomoci odstranit odumřelé buňky a zlepšit přilnavost konturky.
  • Zvolte vhodnou barvu: Vyberte konturku, která je i o několik odstínů tmavší než váš přirozený tón rtů. Tím vytvoříte kontrast a opticky zvýrazníte jejich tvar.
  • Zvýraznění obrysů: Začněte kreslit konturu kolem svých rtů. Můžete začít od středu horního rtu a pokračovat směrem ke koutkům a poté přejít na dolní ret. Ujistěte se, že linka je pevná a hladká.
  • Roztírání konturky: Po nakreslení kontury jemně rozetřete linku prstem nebo speciálním štětečkem na konturku. Tím se dosáhne přirozenějšího vzhledu. Na závěr naneste lesk na rty.

Volba správného lesku na rty

Kromě konturky je správný lesk na rty klíčovým prvkem pro větší a šťavnatější rty. Zde je několik tipů, jak vybrat ten správný:

  • Průhledný lesk - Průhledný lesk na rty je vždy dobrou volbou. Bezbarvý lesk můžete používat samostatně, ale také jej můžete nanést na konturku či rtěnku.
  • Lesk na zvětšení rtů - Některé lesky jsou speciálně navrženy tak, aby zdůraznily objem rtů. Tyto lesky většinou obsahují látky, které stimulují cirkulaci rtů.
  • Barevný lesk - Pokud dáváte přednost leskům, které dodají vašim rtům lehký barevný nádech, určitě sáhněte po barevném lesku na rty. Odstín však vybírejte podle odstínu konturky.

Vysoce hydratační lesk na rty Diamond Plumper Champagne od Physicians Formula působí zároveň jako sérum ke zvětšení objemu rtů. Jeho bohaté výživné složení s niacinem, kyselinou hyaluronovou a kofeinem zvýrazňuje rty, a tak vypadají mnohem plnější. Zvláčňující avokádový olej a bambucké máslo se postarají o to, aby pokožka rtů zůstala pružná, a pravý diamantový prach dodá třpytivý efekt

Věděli jste, že? Existují speciální cviky, které mohou posílit svaly v oblasti rtů. Jedním z takových cviků je cvičení s balonkem. Jednoduše foukněte do malého balónku několikrát denně – tento cvik posílí svaly rtů, které mohou vypadat opticky větší.

Větší rty bez výplně nemusí být pouze snem. S pomocí konturky a lesku na rty můžete opticky zvětšit své rty a dodat jim plnost a šťavnatost. Můžete vyzkoušet také cvičení a důležitá je i každodenní péče a hydratace rtů.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vraťte vlasům sílu a lesk. 5 jednoduchých kroků, jak na to

Trápí vás po létě suché a lámavé vlasy? Jestliže se svých kadeří nechcete vzdát ani o centimetr, vsaďte na kvalitní přípravky - i vlasy potřebují dostatečnou hydrataci a péči. Vyzkoušejte těchto 5 jednoduchých kroků, díky kterým dosáhnete kýžených výsledků.

Více...

Jsou lepší pleťové krémy nebo pleťové oleje? Známe odpověď

Přemýšlíte o pořízení nového pleťové přípravku, ale nevíte, jaký je rozdíl mezi krémem a olejem? Na tuto velmi častou otázku jsme se zaměřili a v dnešním článku vám přinášíme odpověď. Dozvíte se nejenom, jaký je mezi těmito přípravky rozdíl, ale také, pro který typ pleti se hodí.

Více...