Doplňky stravy a kolagenové drinky

Věřím, že pro vás není žádnou novinkou informace, že o pokožku se musíme starat nejen vnější péčí, ale i tzv. “vnitřní“. Vše, co jíme, se na kvalitě a vzhledu naší pleti projevuje. Strava by měla být pestrá a bohatá na antioxidanty, které jsou zastoupeny ve velkém množství v ovoci a zelenině. Pokud ale patříte k těm, kteří z jakéhokoliv důvodu nedbají na denní přísun ovoce a zeleniny, tak doplňky stravy mohou být pro vás cestou, jak potřebné látky doplnit. Důležitými antioxidanty jsou vitamin C, E, selen a zinek.

S přibývajícím věkem dochází k úbytku kolagenních vláken, a tím dochází ke změně jejich uspořádání. Postupně ubývají a rozkládají se i vlákna elastinu a snižuje se obsah kyseliny hyaluronové v podkoží. Úlohou kolagenu je udržovat pružnost pokožky, udržet strukturu pokožky v co nejkvalitnějším stavu, nepřetržitě obnovovat kožní buňky a zabránit dehydrataci. Doplnit tolik potřebný kolagen můžeme užíváním doplňku stravy Inca Collagenu, anebo vyzkoušejte doplněk stravy Dr.Max Collagen drink, který je dostupný v praktických sáčcích a má limetkovo-citrónovou příchuť. 

Jedná se o hydrolyzovaný kolagen, což znamená, že se lépe vstřebává. Obsahuje tolik potřebný kolagen, hyaluronát sodný, biotin, zinek a vitamin C. Všechny tyto látky mají pozitivní vliv na krásné nehty a vlasy díky biotinu, zinku a vitaminu C, který podporuje i dobrý stav pokožky. Dr.Max Collagen najdete nyní v lékárnách Dr.Max za akční cenu (akce platí od 1. 3. do 31. 3. 2020 nebo do vyprodání zásob).

Dále doplňky stravy doporučujeme při komplexní péči v boji proti akné. V tomto případě jsou vhodná například probiotika, kterých je mnoho druhů - proto doporučujeme zajít do lékárny a nechat si doporučit ty správné.

Nezapomínejme ale ani na vlasy. Také potřebují pro svůj růst správnou vnitřní výživu v podobě vitamínů a minerálů. Z vitamínů jsou nejvhodnější ty ze skupiny B – biotin a kyselina pantotenová, minerály v podobě zinku, křemíku, hořčíku a železa. Dnešní trh nabízí přípravky tzv. „na vlasy“, které obsahují vyvážené množství zmiňovaných vitamínů a minerálů. Přesně takový přípravek je doplněk stravy Dr.Max Revihair s obsahem přesličky rolní, která pomáhá pečovat o vlasy, nehty a pokožku. 

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Péče o tělo: Proč používat tělové krémy a peelingy?

Na obličej pravidelně nanášíme pleťový krém i peeling, avšak na tělo velmi často zapomínáme, přitom si zaslouží stejnou péči. Péče o pokožku našeho těla by se tedy měla stát nedílnou součástí naší rutiny.

Více...

Intimní hygiena: Jaké nejčastější chyby ženy dělají?

Na vlasy, obličej i tělo používáme nesčetné množství produktů, které nám s péčí o jednotlivé tělesné partie mají pomoci. Avšak intimní hygiena je téma, o kterém se jednoduše nemluví. Předpokládáme, že každá žena ví, jak se o svůj klín starat a jaké produkty používat, což je ovšem velký omyl.

Více...