Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Značka Inlight a akce Inlight Tour

Značka Inlight je ručně vyráběná v malých šaržích v britském Cornwallu a jejím tvůrcem je lékař, homeopat a odborník na léčivé rostliny MUDr. Marian Spiezia. Srdcem kosmetiky Inlight je jedinečná receptura Bio-lipofilní matrix ®. Tato formule je kombinací starověké alchymistické tradice s moderní vědou.

Všechny přípravky značky Inlight jsou kombinací jedinečných směsí čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě a bylin, které jsou vybrány pro jejich účinnost a obsah širokého spektra vitamínů, minerálů a dalších látek přirozených a prospěšných pokožce. Avšak více se o této značce dozvíte v jednom z našich minulých článků, kde jsme blíže představovali značky z kategorie bio&organic.

Nyní máte jedinečnou možnost si tuto výjimečnou 100% bio kosmetiku vyzkoušet na vlastní kůži. Zaujal vás některý z přípravků značky Inlight, ale nejste si jeho koupí jistí? Přijďte na jednu z vybraných lékáren Dr.Max, kde vám s výběrem toho pravého přípravku pro vás pomůže kosmetička. Ta vám poskytne ošetření pleti kosmetikou Inlight a poté bude už jen na vás, zda si vybraný přípravek odnesete s sebou domů.

Kde a kdy bude Inlight probíhat?

Akce nebude probíhat v celé síti lékáren Dr.Max, ale pouze v lékárnách s bio&organic vystavením. Níže naleznete přehledný seznam lékáren, kam a kdy můžete dojít značku Inlight vyzkoušet od 11 až do 18 hodin. 

 • 12. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Liberec, Sousedská 600, 460 11
 • 15. 9. - Dr.Max Lékárna OC Vaňkovka Brno, Ve Vaňkovce 1, 602 00
 • 16. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Brno, Hradecká 40, 621 00
 • 17. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus České Budějovice, České Vrbné 2327, 370 11
 • 18. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Olomouc, Pražská 248/39, 779 00
 • 22. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Čakovice, Kostelecká 822, 196 00
 • 24. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Havířov, U Skleníků 1490/24, 735 64
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Karlovy Vary, Obchodní ulice 30, 362 11
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Ostrava-Plesná, Spojovací 326, 725 27
 • 26. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Pardubice, Poděbradská 297, 530 09
 • 29. 9. - Dr.Max Lékárna OC Smíchov, Plzeňská 8, 150 00
 • 6. 10. - Dr.Max Lékárna OC Globus Trmice, Tyršova 869, 400 04

Zaujala vás značka Inlight a zúčastníte se akce Inlight Tour? Podělte se s námi v komentářích o vaši zkušenost a třeba i o to, jak se vám akce líbila.

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vůně letošního léta: Nechte se unášet květinovými i luxusními vůněmi

Patříte také mezi milovnice parfémů a ráda je střídáte podle nálady? Letošnímu létu vévodí květinovo-ovocné i luxusní vůně vhodné třeba na romantickou večeři pod širým nebem. Jestliže tedy přemýšlíte nad pořízením nového parfému anebo hledáte inspiraci na dárek pro vaši polovičku, na e-shopu Dr. Max můžete zakoupit širokou škálu parfémů.

Více...

Jak bojovat proti pigmentovým skvrnám? Důležitá je ochrana a následná péče

Trápí vás pigmentové skvrny, anebo se jim jen chcete do budoucna vyvarovat? V tomto článku se podíváme na to, jak pokožku dostatečně chránit a jak se pigmentových skvrn zbavit jednou provždy.

Více...