Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Značka Inlight a akce Inlight Tour

Značka Inlight je ručně vyráběná v malých šaržích v britském Cornwallu a jejím tvůrcem je lékař, homeopat a odborník na léčivé rostliny MUDr. Marian Spiezia. Srdcem kosmetiky Inlight je jedinečná receptura Bio-lipofilní matrix ®. Tato formule je kombinací starověké alchymistické tradice s moderní vědou.

Všechny přípravky značky Inlight jsou kombinací jedinečných směsí čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě a bylin, které jsou vybrány pro jejich účinnost a obsah širokého spektra vitamínů, minerálů a dalších látek přirozených a prospěšných pokožce. Avšak více se o této značce dozvíte v jednom z našich minulých článků, kde jsme blíže představovali značky z kategorie bio&organic.

Nyní máte jedinečnou možnost si tuto výjimečnou 100% bio kosmetiku vyzkoušet na vlastní kůži. Zaujal vás některý z přípravků značky Inlight, ale nejste si jeho koupí jistí? Přijďte na jednu z vybraných lékáren Dr.Max, kde vám s výběrem toho pravého přípravku pro vás pomůže kosmetička. Ta vám poskytne ošetření pleti kosmetikou Inlight a poté bude už jen na vás, zda si vybraný přípravek odnesete s sebou domů.

Kde a kdy bude Inlight probíhat?

Akce nebude probíhat v celé síti lékáren Dr.Max, ale pouze v lékárnách s bio&organic vystavením. Níže naleznete přehledný seznam lékáren, kam a kdy můžete dojít značku Inlight vyzkoušet od 11 až do 18 hodin. 

 • 12. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Liberec, Sousedská 600, 460 11
 • 15. 9. - Dr.Max Lékárna OC Vaňkovka Brno, Ve Vaňkovce 1, 602 00
 • 16. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Brno, Hradecká 40, 621 00
 • 17. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus České Budějovice, České Vrbné 2327, 370 11
 • 18. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Olomouc, Pražská 248/39, 779 00
 • 22. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Čakovice, Kostelecká 822, 196 00
 • 24. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Havířov, U Skleníků 1490/24, 735 64
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Karlovy Vary, Obchodní ulice 30, 362 11
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Ostrava-Plesná, Spojovací 326, 725 27
 • 26. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Pardubice, Poděbradská 297, 530 09
 • 29. 9. - Dr.Max Lékárna OC Smíchov, Plzeňská 8, 150 00
 • 6. 10. - Dr.Max Lékárna OC Globus Trmice, Tyršova 869, 400 04

Zaujala vás značka Inlight a zúčastníte se akce Inlight Tour? Podělte se s námi v komentářích o vaši zkušenost a třeba i o to, jak se vám akce líbila.

INLIGHT BIO čistící balzám na obličej vaši pleť dokonale vyčistí do hloubky a zároveň vyživí. Obsahuje regenerující olivový olej,…

1,595
Kosmetika

INLIGHT BIO Květové tonikum je výborné jako základ péče o pleť. Udržuje vyvážené pH pokožky, dokonale dočišťuje a tonizuje pleť a…

1,295
Kosmetika

INLIGHT BIO Super-Food maska obsahuje jemný pudr z plodů baobabu šetrně odstraňující odumřelé buňky a povrchové nečistoty, maže…

1,295
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Vánoční dárky pro ženy: Co pod stromečkem nesmí chybět?

Vánoce se kvapem blíží a mnoho z nás už přemýšlí, co svým nejbližším koupí pod stromeček. V tomto článku bych se ráda zaměřila na dárky pro ženy – ať už tedy půjde o vaši partnerku, maminku, babičku, sestru či jinou ženu ve vaší rodině, věřím, že tyto vánoční dárky ocení každá žena.

Více...

Proč používat sprchové oleje? V tomto období je vaše pokožka ocení

Během podzimu a zimy často trpíme na suchou pokožkou, která může dokonce na některých místech i praskat. K vysušování dochází kvůli častým změnám teplot, když přecházíme z venku dovnitř místnosti, a naopak, ale třeba i v průběhu sprchování vlivem horké vody. Skvělým pomocníkem, jak vyživit pokožku a udržet ji hydratovanou po celý den, mohou být sprchové oleje.

Více...