Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Značka Inlight a akce Inlight Tour

Značka Inlight je ručně vyráběná v malých šaržích v britském Cornwallu a jejím tvůrcem je lékař, homeopat a odborník na léčivé rostliny MUDr. Marian Spiezia. Srdcem kosmetiky Inlight je jedinečná receptura Bio-lipofilní matrix ®. Tato formule je kombinací starověké alchymistické tradice s moderní vědou.

Všechny přípravky značky Inlight jsou kombinací jedinečných směsí čistých, za studena lisovaných olejů v bio kvalitě a bylin, které jsou vybrány pro jejich účinnost a obsah širokého spektra vitamínů, minerálů a dalších látek přirozených a prospěšných pokožce. Avšak více se o této značce dozvíte v jednom z našich minulých článků, kde jsme blíže představovali značky z kategorie bio&organic.

Nyní máte jedinečnou možnost si tuto výjimečnou 100% bio kosmetiku vyzkoušet na vlastní kůži. Zaujal vás některý z přípravků značky Inlight, ale nejste si jeho koupí jistí? Přijďte na jednu z vybraných lékáren Dr.Max, kde vám s výběrem toho pravého přípravku pro vás pomůže kosmetička. Ta vám poskytne ošetření pleti kosmetikou Inlight a poté bude už jen na vás, zda si vybraný přípravek odnesete s sebou domů.

Kde a kdy bude Inlight probíhat?

Akce nebude probíhat v celé síti lékáren Dr.Max, ale pouze v lékárnách s bio&organic vystavením. Níže naleznete přehledný seznam lékáren, kam a kdy můžete dojít značku Inlight vyzkoušet od 11 až do 18 hodin. 

 • 12. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Liberec, Sousedská 600, 460 11
 • 15. 9. - Dr.Max Lékárna OC Vaňkovka Brno, Ve Vaňkovce 1, 602 00
 • 16. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Brno, Hradecká 40, 621 00
 • 17. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus České Budějovice, České Vrbné 2327, 370 11
 • 18. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Olomouc, Pražská 248/39, 779 00
 • 22. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Čakovice, Kostelecká 822, 196 00
 • 24. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Havířov, U Skleníků 1490/24, 735 64
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Karlovy Vary, Obchodní ulice 30, 362 11
 • 25. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Ostrava-Plesná, Spojovací 326, 725 27
 • 26. 9. - Dr.Max Lékárna OC Globus Pardubice, Poděbradská 297, 530 09
 • 29. 9. - Dr.Max Lékárna OC Smíchov, Plzeňská 8, 150 00
 • 6. 10. - Dr.Max Lékárna OC Globus Trmice, Tyršova 869, 400 04

Zaujala vás značka Inlight a zúčastníte se akce Inlight Tour? Podělte se s námi v komentářích o vaši zkušenost a třeba i o to, jak se vám akce líbila.

INLIGHT BIO čistící balzám na obličej vaši pleť dokonale vyčistí do hloubky a zároveň vyživí. Obsahuje regenerující olivový olej,…

1,495
Kosmetika

INLIGHT BIO Květové tonikum je výborné jako základ péče o pleť. Udržuje vyvážené pH pokožky, dokonale dočišťuje a tonizuje pleť a…

1,295
Kosmetika

INLIGHT BIO Super-Food maska obsahuje jemný pudr z plodů baobabu šetrně odstraňující odumřelé buňky a povrchové nečistoty, maže…

1,295
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Jaký opalovací přípravek vybrat na dovolenou?

Přichází čas, kdy mnoho z nás odjíždí na letní dovolenou k moři. Jenže jaký přípravek na opalování zvolit, když je naše pokožka ještě sluníčkem nepolíbená, jaké SPF vybrat a podle čeho se rozhodovat, aby naše dovolená proběhla tak, jak má a my nemuseli řešit nepříjemné pocity, které může sluníčko přinést?

Více...

Jaký je rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí? Obě potřebují speciální péči

Aby byla vaše pleť hydratovaná, svěží a zdravě vypadající, je potřeba znát její typ. Jedině tak můžete pleti dopřát přesně to, co potřebuje. Bohužel některé ženy se často mylně domnívají, že mají suchou pleť, což nemusí být tak úplně pravda. Rozdíl mezi suchou a dehydratovanou pletí je však zásadní a v tomto článku si ukážeme, jak daný typ pleti rozeznat a jak o něj pečovat.

Více...