Bio&organic kosmetika nově v Dr.Max: Seznamte se s kosmetickou péčí bez kompromisů

V poslední době je přírodní či organická kosmetika čím dál vyhledávanější variantou. A proto vás možná potěší zpráva, že na e-shopu www.drmax.cz a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max najdete novou kategorii kosmetiky označenou jako bio&organic.

Co znamená bio&organic?

Pro začátek bychom si měli vysvětlit, co organická či bio kosmetika znamenají. Mnoho lidí je mylně zaměňuje s přírodní kosmetikou, což ovšem není totéž. Přírodní kosmetika obsahuje výtažky z rostlin a je minimálně upravovaná. Bio, či chcete organická kosmetika, posouvá celý koncept ještě dále.

Při výrobě těchto kosmetických přípravků jsou používány pouze 100% přírodní, mnohdy netradiční či zcela nové ingredience, jako jsou například květinové hydroláty nebo rostlinné kmenové buňky. U těchto ingrediencí je předem znám původ i kvalita – jedná se tak o maximálně kvalitní a pečlivě vybírané suroviny. Následně jsou produkty zpracovány tak, aby obsahovaly co nejmenší množství složek určených ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí.

Výrobky zodpovědné k naší Zemi

Výrobci produktů bio&organic kosmetiky přistupují zodpovědně nejenom ke zpracování produktů samotných, ale také k jejich obalům. Ty jsou designovány a vyráběny z rozložitelného, recyklovatelného či dokonce vratného materiálu. Jestliže tedy hledáte výrobky, které mají na životní prostředí nejmenší dopad, souzní s přírodou a dopřejí pleti čistou esenci přírody, produkty bio&organic jsou ty pravé. V Dr.Max nyní naleznete sortiment značek Nuxe BIO, Klara Rott a Inlight.

A kde sortiment bio&organic kosmetiky najdete? Nabídka uvedených značek je na e-shopu Dr.Max a ve vybraných lékárnách:

 • Kostelecká 822, Praha 9 – Čakovice
 • Plzeňská 8, Praha 5
 • Tyršova 869, Trmice
 • Obchodní ulice 30, Karlovy Vary – Jenišov
 • Sousedská 600, Liberec XI - Růžodol 1
 • Poděbradská 293, Pardubice
 • Pražská 248/39, Olomouc
 • U Skleníků 1490/24, Havířov - Prostřední Suchá
 • Spojovací 326, Ostrava – Plesná
 • Hradecká 40, Brno
 • Ve Vaňkovce 1, Brno
 • České Vrbné 2327, České Budějovice

Exluzivní dárková kazeta obsahuje čisticí balzám na obličej s vůní rozmarýnu a cypřiše, květové tonikum a denní olej na obličej…

3,395
Kosmetika

Přírodní péče o pleť s arganovým olejem a extraktem z citrusů. Vyživuje pleť, intenzivně hydratuje a obnovuje její přirozený jas.

999
Kosmetika

100% přírodní mycí olej na obličej s arganovým, mandlovým a meruňkovým olejem a rostlinnými extrakty. Vyčistí pleť bez vysušení a…

1,590
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Představení bio&organic značek: Klara Rott

V předešlém článku jsem vám představila novou kategorii bio&organic kosmetiky, kterou můžete aktuálně najít na e-shopu Dr.Max a také ve vybraných Dr.Max lékárnách. Co si pod pojmem bio&organic představit a co tohle označení znamená, jsme si tedy již  vysvětlili. Jestliže vás ale zajímá, jaké značky se v této kategorií objevují, můžete se těšit na sérii článků, ve kterých vám jednotlivé značky, jejich filozofii i produkty představím.

Více...