Bio&organic kosmetika nově v Dr.Max: Seznamte se s kosmetickou péčí bez kompromisů

V poslední době je přírodní či organická kosmetika čím dál vyhledávanější variantou. A proto vás možná potěší zpráva, že na e-shopu www.drmax.cz a ve vybraných Dermocentrech lékáren Dr.Max najdete novou kategorii kosmetiky označenou jako bio&organic.

Co znamená bio&organic?

Pro začátek bychom si měli vysvětlit, co organická či bio kosmetika znamenají. Mnoho lidí je mylně zaměňuje s přírodní kosmetikou, což ovšem není totéž. Přírodní kosmetika obsahuje výtažky z rostlin a je minimálně upravovaná. Bio, či chcete organická kosmetika, posouvá celý koncept ještě dále.

Při výrobě těchto kosmetických přípravků jsou používány pouze 100% přírodní, mnohdy netradiční či zcela nové ingredience, jako jsou například květinové hydroláty nebo rostlinné kmenové buňky. U těchto ingrediencí je předem znám původ i kvalita – jedná se tak o maximálně kvalitní a pečlivě vybírané suroviny. Následně jsou produkty zpracovány tak, aby obsahovaly co nejmenší množství složek určených ke konzervaci, emulgaci, parfemaci, barvení či zhoustnutí.

Výrobky zodpovědné k naší Zemi

Výrobci produktů bio&organic kosmetiky přistupují zodpovědně nejenom ke zpracování produktů samotných, ale také k jejich obalům. Ty jsou designovány a vyráběny z rozložitelného, recyklovatelného či dokonce vratného materiálu. Jestliže tedy hledáte výrobky, které mají na životní prostředí nejmenší dopad, souzní s přírodou a dopřejí pleti čistou esenci přírody, produkty bio&organic jsou ty pravé. V Dr.Max nyní naleznete sortiment značek Nuxe BIO, Klara Rott a Inlight.

A kde sortiment bio&organic kosmetiky najdete? Nabídka uvedených značek je na e-shopu Dr.Max a ve vybraných lékárnách:

 • Kostelecká 822, Praha 9 – Čakovice
 • Plzeňská 8, Praha 5
 • Tyršova 869, Trmice
 • Obchodní ulice 30, Karlovy Vary – Jenišov
 • Sousedská 600, Liberec XI - Růžodol 1
 • Poděbradská 293, Pardubice
 • Pražská 248/39, Olomouc
 • U Skleníků 1490/24, Havířov - Prostřední Suchá
 • Spojovací 326, Ostrava – Plesná
 • Hradecká 40, Brno
 • Ve Vaňkovce 1, Brno
 • České Vrbné 2327, České Budějovice

Exluzivní dárková kazeta pro každodenní čištění, tonizaci a hydrataci pokožky s vůní cypřiše, rozmarýnu a růže s levandulí.…

3,395
Kosmetika

Přírodní péče o pleť s arganovým a makadamovým olejem a výtažky z citrusů. Nuxe Bio Rozjasňující hydratační krém RICH vyživuje…

999
Kosmetika

100% přírodní mycí olej na obličej s arganovým, mandlovým a meruňkovým olejem. KLARA ROTT mycí olej Lehkost šetrně, ale účinně…

1,590
Kosmetika

Komentovat článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
*

Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Více...

Dny Marianne startují 17. září. Nákupy roku jsou tady!

Konečně jsme se dočkali a nejlepší nákupy roku jsou opět tady! Dny Marianne startují už v pátek 17. září, a i v lékárnách a na e-shopu Dr.Max můžete využít skvělých akcí na dermokosmetiku oblíbených značek, o kterých na blogu najdete spoustu článků i recenzí.

Více...