Novinky

Chcete vyzkoušet přípravky značky Inlight na vlastní kůži? Ve vybraných lékárnách Dr.Max nyní probíhá akce Inlight Tour

Na měsíc září spadá jedna lepší akce za druhou, a i dnes pro vás máme pozvánku na jednu, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Aktuálně probíhá ve vybraných lékárnách Dr.Max akce Inlight Tour. Zajímá vás, co vás na akci čeká a kde se jí můžete zúčastnit? Tak čtěte dál!

Více...
Simona Nosálová
16.09.2021
Novinky

Dny Marianne startují 17. září. Nákupy roku jsou tady!

Konečně jsme se dočkali a nejlepší nákupy roku jsou opět tady! Dny Marianne startují už v pátek 17. září, a i v lékárnách a na e-shopu Dr.Max můžete využít skvělých akcí na dermokosmetiku oblíbených značek, o kterých na blogu najdete spoustu článků i recenzí.

Více...
Simona Nosálová
16.09.2021
Novinky

Něco se chystá! BeautyBuzz se už brzy změní na Dr.Max beauty

Velmi brzy pro vás chystáme jednu velkou a zásadní změnu. Facebooková stránka BeautyBuzz projdou obměnou – těšit se tak můžete na nový název a na lehce upravenou vizuální identitu našich příspěvků. Tento samostatný blog pak zanikne a články budou nově umístěné na stránkách Dr.Max. Nemusíte mít však obavy, vše, na co jste byli zvyklí, zůstává - i nadále pro vás budeme připravovat spousty zajímavých článků, praktických tipů i soutěží ze světa zdraví a krásy. 

Více...
Simona Nosálová
14.09.2021
Ze života

Zatočte s pupínky! 4 tipy, jak by měla vypadat péče o problematickou pleť

Během letních dnů na naši pleť působí několik faktorů – horko, slaná či chlorovaná voda, pot a zvýšená produkce mazu. To vše může mít na naši pleť neblahý vliv a rázem se mohou objevit nežádoucí pupínky, na které jsme doposud nebyli zvyklí. Jak bychom se tedy měli o naši pleť po létě starat a jaké produkty na problematickou pleť zvolit?

Více...
Simona Nosálová
09.09.2021
Sledujte nás