Physicians Formula

Dekorativní kosmetika Physicians Formula: Když se snoubí krása a zdraví

Když se řekne Physicians Formula, jen málokterá z vás tuto značku zná. Tato dekorativní kosmetika je totiž bohužel více známá ve své domovině, ale naštěstí pro všechny, které stejně jako já po výrobcích této značky tajně pokukovaly na zahraničních webech, mám skvělou novinku –  od března tohoto roku je k dostání na vybraných lékárnách a nově ji lze objednat i na e-shopu Dr.Max.

Více...
Simona Nosálová
19.09.2019
Testujeme

Testuji produkty na problematickou pleť: Co mi nejvíce pomohlo?

Problematická pleť ve formě akné, pupínků či černých teček se bohužel za život nevyhnula žádné z nás. Ty šťastnější si tohle nepříjemné období odbyly již v pubertě a v dospělosti se tak mohly pyšnit bezchybnou pletí. To však není můj případ, protože mé setkání s problematickou pletí mělo úplně opačný průběh.

Více...
Simona Nosálová
18.09.2019
Physicians Formula

Konturování obličeje krok za krokem: Vykouzlete dokonalé líčení během pár sekund

Konturování obličeje v posledních letech hraje prim při líčení. Ačkoliv to chce přeci jen trochu cviku, jakmile kouzlu konturování propadnete, stane se vaším každodenním chlebíčkem, bez kterého z domu jednoduše nevyjdete. Nejprve je však důležité se naučit pár zásad jak na to, a především jaké produkty k tomu používat.

Více...
Simona Nosálová
11.09.2019
Ze života

Jak pečovat o zralou pleť? Není to žádná věda

Jak se říká, čas je neúprosný a s přibývajícími svíčkami na dortu nám bohužel přibývají i vrásky. Pleť najednou ztrácí svou vitalitu, není tolik vypnutá a slovíčko hydratace jí nic neříká. Ať bychom se snažily sebevíc, známky stárnutí jednoduše zastavit nejdou. Jdou pouze zmírnit, avšak jedině tou správnou péčí. 

Více...
Simona Nosálová
05.09.2019
Sledujte nás
1