Testujeme

Vraťte vlasům sílu a lesk. 5 jednoduchých kroků, jak na to

Trápí vás po létě suché a lámavé vlasy? Jestliže se svých kadeří nechcete vzdát ani o centimetr, vsaďte na kvalitní přípravky - i vlasy potřebují dostatečnou hydrataci a péči. Vyzkoušejte těchto 5 jednoduchých kroků, díky kterým dosáhnete kýžených výsledků.

Více...
Simona Nosálová
18.09.2023
Testujeme

Jsou lepší pleťové krémy nebo pleťové oleje? Známe odpověď

Přemýšlíte o pořízení nového pleťové přípravku, ale nevíte, jaký je rozdíl mezi krémem a olejem? Na tuto velmi častou otázku jsme se zaměřili a v dnešním článku vám přinášíme odpověď. Dozvíte se nejenom, jaký je mezi těmito přípravky rozdíl, ale také, pro který typ pleti se hodí.

Více...
Simona Nosálová
18.09.2023
Physicians Formula

Jak na větší rty bez výplně? Vsaďte na konturku a lesk na rty

Toužíte po větších rtech, ale nechcete podstoupit jakékoliv výplně? Existuje několik triků, které vám umožní dosáhnout větších rtů i přirozeně. V tomto článku se zaměříme na dva hlavní nástroje - konturku a lesk na rty. Pojďme si tedy ukázat, jak můžete opticky zvětšit své rty a dosáhnout přirozeného efektu, který budete milovat.

Více...
Simona Nosálová
08.09.2023
Testujeme

6 tipů, jak pečovat o pokožku po opalování. Takhle vám opálení déle vydrží

Ať už jste přijeli z dovolené, anebo jste chytli bronz u bazénu, neměli byste zapomenout pokožku po opalování dostatečně hydratovat a zvolit tu správnou péči. Nevíte, jak na to a ani netušíte, které přípravky zvolit jako následnou péči? Nezoufejte, v tomto článku vám přineseme 6 klíčových tipů, jak správně o pokožku po opalování pečovat, aby byla vyživená a opálení vám vydrželo co nejdéle.

Více...
Simona Nosálová
04.09.2023
Sledujte nás