Ze života

Intimní hygiena: Vše, na co jste se bály zeptat

Ačkoliv jsme se o intimní hygieně na našem blogu zmiňovali již několikrát, čas od času je dobré si opět připomenout, jak důležitá je. V předešlých článcích jsme se podívali na to, jaké nejčastější chyby děláme, jaké přípravky nejlépe používat nebo také na její zásady.

Více...
Simona Nosálová
20.01.2022
Ze života

Dejte lupům sbohem. 4 kroky, jak se jich účinně zbavit

Trápí vás lupy a boj s nimi už téměř vzdáváte? Nezoufejte, v pár krocích vám v dnešním článku poradíme, jak se jich účinně a jednou pro vždy zbavit. Pomohou vám nejenom kvalitní přípravky, ale také správná péče o pokožku hlavy.

Více...
Simona Nosálová
19.01.2022
Ze života

Jak dostat pleť po Vánocích zpátky do formy?

Cukroví, sladkosti, smažená a tučná jídla – to vše se může na naší pleti neblaze projevit. Jak tedy navrátit pleti po Vánocích ztracenou vitalitu a dodat jí vše, co potřebuje? Zvládnete to v pár krocích a za pomoci těch správných přípravků.

Více...
Simona Nosálová
06.01.2022
Sledujte nás
Testujeme

Potřebujete vaší pleti dodat energii a svěžest? Vyzkoušejte masky na obličej

S příchodem zimního počasí může naše pleť vypadat unaveně a mdle. Skvělou volbou, jak naši pleť vzpružit a dodat jí potřebné živiny, jsou masky na obličej. Na vlastní kůži jsem vyzkoušela několik typů různých pleťových masek a dnes se společně podíváme na to, jak si vedly.

Více...
Simona Nosálová
21.12.2021
Ze života

Suchá pokožka po koupání: 4 chyby, kterých se vyvarujte

Suchá pokožka nás teď v zimě trápí více než kdy dřív a bohužel se jí nevyhneme ani bezprostředně po koupání. Kromě toho, že suchá kůže nevypadá hezky, může nás během dne i v noci svědit. Čeho bychom se v péči o suchou pokožku měli vyvarovat, aby byla i po koupeli hydratovaná a vyživená?

Více...
Simona Nosálová
21.12.2021