Soutěže

Pravidla soutěže o Dr.Max Collagen Drink

Vyhrajte balení Dr.Max Collagen Drink, který vám pomůže nejen v péči o vaše kosti a klouby, ale také o pokožku, vlasy a nehty. 

Více...
Simona Nosálová
18.01.2021
Ze života

Péče o tělo: Proč používat tělové krémy a peelingy?

Na obličej pravidelně nanášíme pleťový krém i peeling, avšak na tělo velmi často zapomínáme, přitom si zaslouží stejnou péči. Péče o pokožku našeho těla by se tedy měla stát nedílnou součástí naší rutiny.

Více...
Simona Nosálová
13.01.2021
Ze života

Intimní hygiena: Jaké nejčastější chyby ženy dělají?

Na vlasy, obličej i tělo používáme nesčetné množství produktů, které nám s péčí o jednotlivé tělesné partie mají pomoci. Avšak intimní hygiena je téma, o kterém se jednoduše nemluví. Předpokládáme, že každá žena ví, jak se o svůj klín starat a jaké produkty používat, což je ovšem velký omyl.

Více...
Simona Nosálová
11.01.2021
Novinky

Značka Puressentiel: Objevte mocnou sílu aromaterapie

Jen pár dnů a máme tu Vánoce, svátky klidu a pohody. Ovšem ještě než usedneme ke štědrovečerní tabuli, předchází tomu menší vánoční shon a stres. Bohužel ani momentální situace, která panuje, našemu psychickému zdraví také příliš nepřispívá. A právě proto byste si měli zkusit najít alespoň malou chvilku jen sami na sebe a trochu relaxovat – třeba pomocí aromaterapie.

Více...
Simona Nosálová
18.12.2020
Sledujte nás
Ze života

Když vlasy volají o pomoc: Pomohou vám masky i doplňky stravy

Nestihli jste se objednat ke kadeřníkovi a vaše vlasy už volají o pomoc? Před Vánoci téměř všichni vyhledávají kadeřníky, kosmetičky a manikérky. Avšak tím, že ještě před pár týdny byly tyto služby kvůli vládnímu nařízení zavřené, jsou nyní v obležení zákazníků a na všechny se bohužel nedostane.

Více...
Simona Nosálová
17.12.2020
Soutěže

Pravidla soutěže o sadu produktů Nuxe BIO

Ježíšek k nám letos dorazil o něco dříve a proto máte nyní šanci vyhrát sadu skvělých produktů značky Nuxe BIO.

Více...
Simona Nosálová
15.12.2020