Ze života

Vánoční dárky pro ženy: Co pod stromečkem nesmí chybět?

Vánoce se kvapem blíží a mnoho z nás už přemýšlí, co svým nejbližším koupí pod stromeček. V tomto článku bych se ráda zaměřila na dárky pro ženy – ať už tedy půjde o vaši partnerku, maminku, babičku, sestru či jinou ženu ve vaší rodině, věřím, že tyto vánoční dárky ocení každá žena.

Více...
Simona Nosálová
04.12.2022
Novinky

Proč používat sprchové oleje? V tomto období je vaše pokožka ocení

Během podzimu a zimy často trpíme na suchou pokožkou, která může dokonce na některých místech i praskat. K vysušování dochází kvůli častým změnám teplot, když přecházíme z venku dovnitř místnosti, a naopak, ale třeba i v průběhu sprchování vlivem horké vody. Skvělým pomocníkem, jak vyživit pokožku a udržet ji hydratovanou po celý den, mohou být sprchové oleje.

Více...
Simona Nosálová
28.11.2022
Ze života

Čištění pleti ráno a večer. K čemu slouží a proč bychom na něj neměli zapomínat?

Patří čištění pleti k věcem, na které při péči o pleť pravidelně zapomínáte? To je však velká chyba! Čištění pleti je právě jedním z nejdůležitějších kroků v cestě za krásnou a zdravě vypadající pletí. K čemu slouží ranní a večerní čištění a jak jej správně provádět? Na to se zaměříme v dnešním článku.

Více...
Simona Nosálová
25.11.2022
Ze života

5 pravidel v péči o suchou pleť. Připravte ji na zimu

Trápí vás suchá pleť a s příchodem chladného počasí se její stav zhoršuje? Nebojte, nejste v tom sami. V tomto článku se podíváme na to, jak bychom se měli o naši suchou pleť starat a jak ji jemně a šetrně na podzim a nadcházející zimu připravit.

Více...
Simona Nosálová
15.11.2022
Sledujte nás
Testujeme

Trápí vás mastné kořínky a suché konečky vlasů? Vyzkoušela jsem přípravky značky Apivita za vás

Mastné kořínky a suché konečky – noční můra každé ženy. Jenže jak tento problém vyřešit, když většina běžně dostupných přípravků na vlasy dokáže pomoci jen s jedním z nich? Když jsou kořínky mastné a naše konečky zase suché, je velmi těžké určit typ vlasů. Odteď už si však s tímto nemusíte lámat hlavu. Značka Apivita přišla s přípravky, které dokážou mastné kořínky a suché konečky vyřešit naráz.

Více...
Simona Nosálová
15.11.2022