Ze života

Beauty day krok za krokem: Využijte čas sama pro sebe

Od minulého týdne je v České republice vyhlášena karanténa a s tím souvisí omezený pohyb lidí. Ačkoliv je to pro mnoho z nás velmi těžké období, jehož konec je bohužel prozatím v nedohlednu, zkusme tento čas, který trávíme především doma s rodinou, využít a udělat si příjemný beauty den.

Více...
Simona Nosálová
24.03.2020
Ze života

Jak připravit pleť na jaro? Nepodceňujte péči ani výběr produktů

Ačkoliv astronomické jaro ještě nezačalo, dny se začínají prodlužovat a zima je pomalu ale jistě na ústupu. A to je pro nás znamení, že po chladných měsících je nutné na slunečné období naši pleť dostatečně připravit.

Více...
Simona Nosálová
11.03.2020
Soutěže

Pravidla soutěže „Velká březnová soutěž“

Na tento měsíc jsme pro vás připravili něco speciálního. Soutěžit budeme o produkty Uriage, ze kterých si budete moci nakombinovat 3 produkty dle vlastního výběru. Maximální počet produktů, které je možné vyhrát jsou 3, přičemž z každého soutěžního příspěvku lze vybrat 1 produkt.

Více...
Simona Nosálová
04.03.2020
Ze života

Micelární voda: Produkt, který může vaši pleť vyživit, ale také jí uškodit

Na poličce v koupelně má micelární vodu téměř každá žena i dívka. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o ideální univerzální kosmetický přípravek, který pleť odlíčí, vyčistí a hydratuje, opak může být pravdou. Při nesprávném použití a výběru může totiž micelární voda naší pleti velice uškodit.

Více...
Simona Nosálová
25.02.2020
Sledujte nás
Ze života

Tělové oleje: Jak je správně používat, aby pokožce prospěly?

Nejenom v zimě chceme mít hebkou a hydratovanou pokožku, k čemuž právě skvěle slouží tělové krémy. Určitě jste si ale také všimly, že v posledních letech zažívají v tomto směru obrovský boom i tělové oleje a já osobně na pár z nich nedám dopustit – ba dokonce jsem je zařadila do žebříčku svých top produktů.

Více...
Simona Nosálová
13.02.2020
Recenze

Recenze mořského kolagenu Collalloc: Dokáže splnit to, co slibuje?

Když se řekne mořský kolagen, téměř každá žena v dnešní době zpozorní. A není se čemu divit, vždyť mořských kolagenů je na trhu momentálně obrovské množství a ten hlavní boom přišel s influencery, kteří je začali na svých profilech propagovat.

Více...
Simona Nosálová
30.01.2020