Novinky

Trápí vás suchá pokožka? Od pocitu svědění vám uleví novinky od značky Uriage

Francouzskou kosmetiku Uriage a její řadu Xémose Vám nepředstavujeme poprvé. Co bychom vám ale rádi poprvé blíže představili, jsou novinky z této řady, a to Uriage Xémose SOS zklidňující mlha ve spreji a Uriage Xémose Zklidňující oční krém.

Více...
Simona Nosálová
17.02.2021
Ze života

Pleť v menopauze: Na tyto změny se připravte

Menopauza děsí nejednu z nás, jedná se však o přirozený vývoj ženského těla, kterému se bohužel nevyhneme. Příchod menopauzy je kromě ztráty menstruace doprovázen psychickými, a především fyzickými změnami.

Více...
Simona Nosálová
17.02.2021
Ze života

Chyby v líčení: Tomuto se raději vyhněte

Líčení je pro řadu žen neodmyslitelnou součástí jejich ranní rutiny, avšak některé z nás mají naučené jisté zlozvyky a chyby, které přidávají léta navíc. Jakých chyb bychom se měly vyvarovat a čeho se dopouštíme nejčastěji?

Více...
Simona Nosálová
12.02.2021
Soutěže

Pravidla soutěže o Nuance micelární vody

Vyhrajte balení sadu micelárních vody značky Nuance 500 ml + 250 ml dle vlastního výběru.

Více...
Simona Nosálová
08.02.2021
Sledujte nás
Ze života

Hledáte vhodný dárek k Valentýnu? Máme pro vás několik tipů

Ani jsme se nestačili rozkoukat z příchodu nového roku a najednou tu máme Valentýn. Den svatého Valentýna připadá jako každý rok na 14. února, a ačkoliv to není typicky český svátek, i u nás se těší velké oblibě.

Více...
Simona Nosálová
04.02.2021
Novinky

Strie: Proč vznikají a jak je eliminovat?

Kůže je největší orgán lidského těla, a díky kolagenovým vláknům dokáže být elastická. Ačkoliv toho dokáže mnoho snést, určité změny, jako těhotenství nebo výrazné zvýšení váhy, ji mohou narušit, což se projeví v podobě strií.

Více...
Simona Nosálová
26.01.2021