Novinky

Nuxe oleje: Poznejte novinky letošního léta

Ten, kdo nezná zázračné oleje Nuxe, jako by snad ani neexistoval. Bestsellerem posledních let v péči o pokožku, vlasy a pleť se jednoznačně staly produkty právě této značky. Ačkoliv já osobně nedám dopustit na jejich nestárnoucí klasiku, která si mě získala svým složením, a především nezaměnitelnou vůní, Nuxe přichází s novinkami, které stojí za zmínku.

Více...
Simona Nosálová
15.06.2020
Recenze

Test samoopalovacích přípravků: Které bych vám doporučila?

Po přirozeně krásném opálení touží každá z nás, jenže na začátku jara se jen těžko můžeme chlubit bronzovou pokožkou. K tomu, abychom získaly opálení jako od moře, skvěle slouží samoopalovací přípravky. Některé však namísto hnědého a rovnoměrného opálení zanechávají na kůži flekatý a oranžový nádech.

Více...
Simona Nosálová
06.05.2020
Recenze

Testování produktů Physicians Formula: Který se vyplatí koupit?

Ačkoliv je dekorativní kosmetika Physicians Formula u nás již nějaký ten pátek k dostání na e-shopu Dr.Max, do rukou se mi dostala až teď a já tak měla možnost ji konečně vyzkoušet. Po týdnech zkoumání a zkoušení vám dnes přináším recenzi, která vám při rozhodování, zda si nějaký produkt od této americké značky koupit, alespoň trochu pomůže.

Více...
Simona Nosálová
30.04.2020
Ze života

Jak správně pečovat o řasy? Důležité je odličování i výživa

Nejenom vlasy, ale také řasy jsou chloubou každé ženy. Některým však v tomhle směru příroda příliš nepřála a od toho je tu právě možnost umělých řas. Bohužel situace, která u nás panuje, nám však nedovoluje, abychom si této vymoženosti mohly i nadále užívat. Jak si tedy pomoci k hustým a dlouhým řasám?

Více...
Simona Nosálová
22.04.2020
Sledujte nás
Ze života

Jak se projevuje stres? Může za horší kvalitu vlasů i akné

V posledních dnech je toho na nás příliš a jen těžko se dokážeme vyhnout stresu a stresovým situacím. Stres neovlivňuje jen naši psychiku, neblaze se podepisuje i na naší pleti a vlasech. 

Více...
Simona Nosálová
10.04.2020
Ze života

Beauty day krok za krokem: Využijte čas sama pro sebe

Od minulého týdne je v České republice vyhlášena karanténa a s tím souvisí omezený pohyb lidí. Ačkoliv je to pro mnoho z nás velmi těžké období, jehož konec je bohužel prozatím v nedohlednu, zkusme tento čas, který trávíme především doma s rodinou, využít a udělat si příjemný beauty den.

Více...
Simona Nosálová
24.03.2020