Novinky

Toužíte po svěží a krásné pleti? Základem je hydratace

Hydratace, hydratace, a ještě jednou hydratace. Nepodceňujte hydrataci pleti, ať už v podobě přípravků určených na pleť nebo vnitřní hydrataci v podobě dostatečného množství vody.

Více...
Ze života

Jak na pigmentové skvrny: Zmírníte je těmi správnými přípravky

Slunce s sebou přináší nejen radost, ale i starost, a to především když se jedná o opalování pokožky. Ačkoliv se rádi vystavujeme a tzv. chytáme bronz, aby pleť byla snědá, je třeba pamatovat na to, že zdravé to pro naši pleť určitě není. Nehledě na to, že podporujeme stárnutí pleti a hyperpigmentaci.

Více...
Ze života

Face mask neboli obličejové masky: Kdy a jak je používat?

V dermokosmetice je slovní spojení „face mask“, neboli obličejová maska, spojováno s příjemnou péčí a relaxací - jednoduše s maskou se staráme o svou pleť maximálně. Máte jasno v tom, jaké typy masek máme, jak a kdy je správně používat?

Více...
Ze života

Celulitida a strie: Zatočte s úhlavními nepřáteli

Období krátkých kalhot, sukní a plavek se nezastavitelně blíží. S tím souvisí i péče o pokožku těla. Viditelné nedokonalosti jako je celulitida, nezpevněná pokožka nebo strie začínáme řešit nejčastěji právě před tzv. plavkovou sezónou.

Více...
Sledujte nás
Ze života

Intimní hygiena: Dbejte na správný výběr produktů, které mohou ovlivnit váš každodenní komfort

Správná hygiena intimních partií je nezbytnou součástí moderního životního stylu každé ženy. Ženské tělo vytváří v intimních partiích mírně kyselé pH. To je důležité pro tvorbu ochranné bariéry před škodlivými bakteriemi, infekcí a zároveň podporuje zdravou mikroflóru. 

Více...
Ze života

Doplňky stravy a kolagenové drinky

Věřím, že pro vás není žádnou novinkou informace, že o pokožku se musíme starat nejen vnější péčí, ale i tzv. “vnitřní“. Vše, co jíme, se na kvalitě a vzhledu naší pleti projevuje. Strava by měla být pestrá a bohatá na antioxidanty, které jsou zastoupeny ve velkém množství v ovoci a zelenině. Pokud ale patříte k těm, kteří z jakéhokoliv důvodu nedbají na denní přísun ovoce a zeleniny, tak doplňky stravy mohou být pro vás cestou, jak potřebné látky doplnit. Důležitými antioxidanty jsou vitamin C, E, selen a zinek.

Více...