Testujeme

Dokonalé rty: ochrana & výživa

Vyhněte se v létě suchým nebo spáleným rtům. Našla jsem čtyři úžasné produkty na rty, které vám v létě vykouzlí úměv na tváři. Protože jen zdravé rty jsou krásné!

 

Více...
Ze života

5 letních kosmetických nezbytností

Sestavila jsem pro vás 5 kosmetických vychytávek na léto. Pomohou vám ke krásnému vzhledu, zdravé pleti a o kapku lepšímu pocitu během letních pařáků. A to nejlepší? Všechny se vám vejdou do kabelky!

Více...
Ze života

TOP beauty vychytávky na dovolenou

Co si sbalit na dovolenou kromě své rutinní péče? Sestavila jsem pro vás dovolenkovou beauty lékárničku a navíc pár tipů, co ještě nezapomenout doma před odjezdem.

Více...
Testujeme

Stop zničeným vlasům!

Krásné vlasy nejsou jenom o barvě a střihu, ale především o kvalitě. Pevnost, pružnost, lesk a hladká struktura bez krepatění a roztřepených konečků. Jenže jak si přestat vlasy ničit a jak je opravit – jde to vůbec? Tady je můj návod a tipy na kosmetiku.

Více...
Sledujte nás
Recenze

Comodynes – efektivita & design

Španělsko dalo světu Zaru, Mango, Desigual a ve světě kosmetiky Comodynes. Stejně jako zmíněné módní domy je také značka Comodynes miláčkem žen po celém světě, nyní konečně i Češek!

Více...
Ze života

Pěstěná chodidla do měsíce

Moje šéfová měla jeden čas na dveřích kanceláře fotku střevíčků s deseticentimetrovými podpatky a u toho nápis: „Možná se na nich zabiju, ale alespoň umřu v krásných botách.“ Známe to všechny, pro krásné boty bychom šly světa kraj. Ke krásným botám ale potřebujete také krásná, pěstěná chodidla. Teď je ten správný čas!

Více...